Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46430
Stary 06.06.2011, 12:05
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,97...e_w_Wisle.html Dosyc ciekawie skonstruowana umowa...
Jak dla mnie to bardzo dla nas korzystna.

Chavez przychodzi na 5 lat (takie były p, ma 27 lat, więc jeśli go nigdzie nie sprzedamy, będzie grał praktycznie do końca dla nas, a koszt 300 tys euro jest znacznie lepszy niż 500 tys euro.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując