Pan Jotka napisał(a):

Jak dla mnie to bardzo dla nas korzystna.
Chavez przychodzi na 5 lat (takie były p, ma 27 lat, więc jeśli go nigdzie nie sprzedamy, będzie grał praktycznie do końca dla nas, a koszt 300 tys euro jest znacznie lepszy niż 500 tys euro.