Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18777
Stary 06.06.2011, 11:56
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
sektor gości... z tego co szemrają media nasi rządzący wraz z pzpn planują do samych ME2012 nie wpuszczac gości na żadne stadiony I i II ligowe żeby nie było potencjalnych awantur i obrażania rzadu
W pucharach się tak nie da. Goście na pewno będą.
Odpowiedz cytując