Arapaho napisał(a):

|
sektor gości... z tego co szemrają media nasi rządzący wraz z pzpn planują do samych ME2012 nie wpuszczac gości na żadne stadiony I i II ligowe żeby nie było potencjalnych awantur i obrażania rzadu
|
W pucharach się tak nie da. Goście na pewno będą.