Wyświetl pojedynczy post
sebastian1727
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18775
Stary 06.06.2011, 11:19
Miasto ma 300 mln długu i pustą kase więc nie liczmy na to że miasto nam dokończy budowe. Przykro mi , w marcu Majchrowski gadał że już praktycznie wszystko jest skończone i w maju będzie można grać , mimo iż wiedział że trzeba będzie zrobić system oddymiania ale oczywiście jak zawsze kłamał w żywe oczy że wszystko jest ok. Przydałby się jakiś protest albo strajk albo wniosek o dymisje .
Odpowiedz cytując