|
Miasto ma 300 mln długu i pustą kase więc nie liczmy na to że miasto nam dokończy budowe. Przykro mi , w marcu Majchrowski gadał że już praktycznie wszystko jest skończone i w maju będzie można grać , mimo iż wiedział że trzeba będzie zrobić system oddymiania ale oczywiście jak zawsze kłamał w żywe oczy że wszystko jest ok. Przydałby się jakiś protest albo strajk albo wniosek o dymisje .
|