Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18771
Stary 06.06.2011, 10:45
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Trochę naciągany ten artykuł. Nie za bardzo jestem w temacie stadionu Wisły, ale przez 3 miesiące nie zdołają zrobić wszystkiego, tak aby stadion Wisły był gotowy na fazę grupową LM/LE? Dla mnie szukanie sensacji.
Zdążyć zdążą tylko musi być kasa. Ewentualny sponsor pojawi się dopiero pod koniec czerwca, wiec prace zaczną się najwcześniej w lipcu.

A co do artykułu to mocno naciągany, szczególnie w porównaniach ze stadionem w Poznaniu, gdzie niedociągnięcia zagrażały zdrowiu i zyciu kibiców. U nas system oddymiania jest wymagany ale wówczas, gdy na stadionie będzie przygotowywanie potraw na ogniu, tak więc gdyby takowego nie było to straż się na pewno zgodzi tak jak w przypadku trybuny wschodniej. A jeśli stadion będzie dopuszczony przez wszystkich do użycia, to UEFA nie ma podstaw aby go nie zatwierdzić. Problem może się pojawić tylko wtedy gdy na stadionie będą prowadzone jakiekolwiek prace tak więc z tego co mówili teraz w wakacje można zrobić oddymianie na jednej trybunie, a z drugą poczekać pół roku i zainstalować w zimie.
Odpowiedz cytując