Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46406
Stary 06.06.2011, 10:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale jakoś w Słowenii jest w stanie urwać się o wiele lepszym obrońca anizeli w ekstraklasie.

Nie dorabiaj teori, pomijające ze w pierwszym meczu przeciwko Levadii był jedynym biegającym.Nie wiem skąd opinia ze jest za słaby na LM, jak On jest za słaby to reszta drużyny również.

Krim ma świetną wydolność , i potrafi dobrze strzelić z dystansu ... sam też w wywiadach podkreślał że ma pewne nie dostatki w technice które właśnie nadrabia innymi cechami.Osobiście to każdy jest za słaby na Ligę Mistrzów obecnie bo nigdy nie grał na takim poziomie 6 meczów.
Jednak eliminacje do LM a sama gra w niej to 2 różne rzeczy patrz Żlina i Mistrz Węgier sprzed 2 lat!!! ... Z hukiem weszli a późnej pogrom za pogromem .
Borinho
Odpowiedz cytując