Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18770
Stary 06.06.2011, 10:31
Trochę naciągany ten artykuł. Nie za bardzo jestem w temacie stadionu Wisły, ale przez 3 miesiące nie zdołają zrobić wszystkiego, tak aby stadion Wisły był gotowy na fazę grupową LM/LE? Dla mnie szukanie sensacji.
Odpowiedz cytując