|
To nie jest skandal , to jest kompromitacja Krakowa , osob odpowiedzialnych za budowe tego stadionu , i wszystkich pracownikow , ....ica czlowieka strzela jak slyszy takie info , no to gdzie teraz Wisla bedzie grac ?
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|