wolfy napisał(a):

Mamy DS, mamy trenera, więc logiczne powinno być danie im wolnej ręki w ramach określonego budżetu.
"Nie po to zatrudnialiśmy Valcxxa żeby ściągać starych Polaków"? To co, może ściągnęli go po to, żeby co okienko transferował na pęczki i za grosze Meliksonów?
|
Co do pierwszego zdania - nie mam żadnych obiekcji - tak właśnie to powinno funkcjonować w normalnym klubie.
Natomiast zaczynam podejrzewać, że drugie zdanie może okazać się "mottem" nie tyle oczekiwań kibiców o ile mottem tzw "góry" czyli zarządu i Rady Nadzorczej. Tego obawiam sie najbardziej......