emj10 napisał(a):

|
Sądzicie, że piłkarz, którego skuszono wyższym kontraktem przychodzi do Wisły na ławę? Jak dla mnie to albo zwiastun przejścia na 4-4-2 w Wiśle, albo zabezpieczenie się na możliwość odejścia Małeckiego.
|
Dlaczego? Iliev może grać jako skrzydłowy albo napastnik, czyli wygląda jak dla mnie na konkurenta dla całej ofensywnej trójki. Okres przygotowawczy pokaże, kto zacznie sezon w wyjściowej jedenastce.