Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46383
Stary 06.06.2011, 09:14
Skoro Iliev sam mowi ze kontrakt zostal podpisany , to zostal , po co mial by klamac ? , widocznie oficjalna czeka na kolejnych zawodnikow , i wtedy wszyscy zostana zaprezentowani.

Co do Ilieva , jest to zawodnik szybki , 6 asyst , 13 bramek , na pewno bedzie to wzmocnienie , koles wart pewnie z milion i w gore , gdy by nie wygasajacy kontrakt pewnie by u nas nie podpisal.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując