|
Skoro Iliev sam mowi ze kontrakt zostal podpisany , to zostal , po co mial by klamac ? , widocznie oficjalna czeka na kolejnych zawodnikow , i wtedy wszyscy zostana zaprezentowani.
Co do Ilieva , jest to zawodnik szybki , 6 asyst , 13 bramek , na pewno bedzie to wzmocnienie , koles wart pewnie z milion i w gore , gdy by nie wygasajacy kontrakt pewnie by u nas nie podpisal.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|