|
Media także donoszą o królu strzelców Ligi Węgierskiej - Andre Alvesu jako potencjalnego napastnika, podobno Wisła mogłaby na niego wydać ponad 1 mln €, ciekawe jak potoczą się negocjacje, czy w ogóle one będą ;]
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
|