Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5775
Stary 06.06.2011, 08:32
Jeżeli chodzi o Baszcza, to mnie jedno zastanawia: jak to jest, że patałachy z RN mogą zablokować transfer, na który zgadzają się trener i dyrektor sportowy? Ja sądziłem, że skoro zatrudniamy fachowców, to dajemy im pewną dozę swobody (w granicach możliwości finansowych, oczywiście).
A tu wychodzi na to, że kilku fachmenów pokroju Rogali może zablokować transfer wedle własnego widzimisię. Trener mówi OK, DS jest za, pieniądze są, ale wystarczy że w RN ktoś coś sobie ubzdura i po ptakach. Co to ....a jest?!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując