|
Stadion prezentuje się zajebiście! Piękno jest kwestią gustu, ale akurat w mój gust wpada idealnie. NA tej stronie co wymieniłeś są też zdjęcia z Cracovii. I porównójąc nasz z pasiastym to niebo a ziemia. Ten ich z lotu ptaka wygląda jak taki mały prowincjonalny stadionik, gdzie trybuny są pokryte blachą trapezową, gdzieś w Irlandii. Nie podoba mi się.
|