|
Obrońcą Catanii, swoja droga Simeone poleciał pare dni temu z kolejnego klubu, podobno ma trenować teraz coś hiszpańskiego.
Wracając do tematu czekam na te sukcesy Bogdana poza zatrudnieniem Holendrów.
Ostatnio edytowane przez Gervas : 06.06.2011 o godz. 00:55.
|