mycha napisał(a):

|
Jak to prawda z tym Alvesem to jestem zawiedziony.
|
No jasne, że prawda. Jak 30 innych nazwisk, które przewinęły się już w tym okienku.
Po pierwsze jak można oceniać gracza po filmiku.
Po drugie czy to ważne kto mu wypracowuje? Jak dla mnie ważne, że strzela. Bo niektórzy nawet to co wypracowane to strzelić nie potrafią.
Po trzecie -
