Wyświetl pojedynczy post
hcgn
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 05.06.2011, 21:55
W Wiśle na pewno nic na lepsze w sensie funduszy nie zmieni się.Cupiał działa od dawna na tej samej zasadzie i tak już zostanie

Niestety to jest takie błędne koło bo żeby był rozwój, potrzebna jest kasa a żeby była kasa, potrzebny jest rozwój.
Jedyną szansą na wzrost nakładów na klub, jest zarobienie tej kasy na boisku - czyli awans do LM, tyle że jesteśmy za słabi na to a mocniejsi nie będziemy bo nie ma na to kasy

Tak więc niech nikt się nie łudzi że przyszli Holendrzy, zdobyli mistrza, jest realna szansa na awans do LM - to za tym pójdzie zielone światło na jakieś poważniejsze transfery

Na grubszą kasę szans nie ma, jest szansa że tyle co jest, będzie lepiej niż to było wcześniej wykorzystane.
Reasumując - świetnie by było gdyby żaden z naszych kluczowych graczy nie odszedł a przyszło dwóch którzy będą wzmocnieniem

Potem wszystko w nogach i głowach drużyny - będzie awans, będzie szansa na kolejny rozwój - nie będzie, będziemy najpewniej sprzedawać.

A co te zmiany w RN oznaczają....ciężko powiedzieć.Generalnie RN realizuje polecenia Cupiała,,,kto by tam nie był to i tak będzie robił to do czego będzie zobligowany.

krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
,jesli nie bedzie zapowiadanych duzych wzmocnien,wszystko bedzie jasne...
Ale jakie duże wzmocnienia?Za co?Jakie będą wzmocnienia to już mniej więcej widać.Zawodnicy którym kończą się kontrakty + może ktoś za max pół mln euro, co nie oznacza że nie będą to dla nas duże wzmocnienia.Jak widać da się za niewielkie pieniądze pozyskać dobrych zawodników.Pytanie tylko czy Stanowi nada będzie tak 'żarło' jak dotąd.
Ostatnio edytowane przez hcgn : 05.06.2011 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując