Adasss napisał(a):

O ile się znam, to członek zarządu, niezależnie od tego czym by się nie zajmował, ma dokładnie jeden głos.
Skoro podano, że Reszczyński zastąpił Wilczka, to zarząd wyglądałby tak:
BASAŁAJ BOGDAN PREZES ZARZĄDU
RESZCZYŃSKI IRENEUSZ CZŁONEK ZARZĄDU
KOBYLARCZYK MICHAŁ CZŁONEK ZARZĄDU
Oczywiście to jest teoria, w praktyce pewnie w razie czego p. Cupiał może odwołać i powołać kogo zechce.
Wydaje mi się, że powołanie Reszczyńskiego świadczyłoby raczej o chęci lepszej kontroli tego co się dzieje w zarządzie, niż o chęci blokowania jego działań.
|
Adas zgadzam sie z Toba w 100 procentach oby bylo tak jak piszesz...mozemy spekulowac teraz wszystko wyjasni najblizsze okno transferowe,jesli nie bedzie zapowiadanych duzych wzmocnien,wszystko bedzie jasne...