Kurcze jak znajdę czas to zrobię parę wizualizacji. Tu jeszcze z innej perspektywy to samo.
http://mea12345.wrzuta.pl/obraz/3UCm...buna_polnocna2
Propozycje które prezentuję i które zaprezentuję to są realne do wykonania i relatywnie tanie czyli jak najmniejsza ingerencja w obecną bryłę.
Co do dziur w narożnikach to tez jest rozwiązanie czyli umieścić tam telebimy tak jak w Gdańsku a za nimi podobne zasłonięcie materiałem. Ale ten materiał wypełniał by półkolistą przestrzeń od dachu do np. Ip. tak aby nie zabudowywać narożników od zewnątrz a żeby zrobić zaokrąglenie, bo jak trybunę północną nadbudujemy to ona będzie wysunięta ( teraz jest w lini z narożnikami). Wtedy nie będzie zacinało wiatrem i deszczem po narożniku a materiał półokrąg będzie co najmniej w dwóch narożnikach przysłonięte telebimami.
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...__Zdjecia.html
A z lotu ptaka będziemy mieć zwartą bryłę z lekko zaokrąglonymi narożnikami tak coś jak na Old Trafford