Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18758
Stary 05.06.2011, 21:45
neq. napisał(a):Wyświetl post
a mi sie wlasnie nie podoba
bardzo sztucznie wyglada ten drugi poziom , ewentualnie jakbys zrobil cos zeby zabudowac te dziury w naroznikach to mogloby byc lepiej ogolnie to jezeli masz czas i checi to baw sie w takie cos bo lepiej to ogladac niz czytac postu o transferach ..l.
Kurcze jak znajdę czas to zrobię parę wizualizacji. Tu jeszcze z innej perspektywy to samo.
http://mea12345.wrzuta.pl/obraz/3UCm...buna_polnocna2
Propozycje które prezentuję i które zaprezentuję to są realne do wykonania i relatywnie tanie czyli jak najmniejsza ingerencja w obecną bryłę.
Co do dziur w narożnikach to tez jest rozwiązanie czyli umieścić tam telebimy tak jak w Gdańsku a za nimi podobne zasłonięcie materiałem. Ale ten materiał wypełniał by półkolistą przestrzeń od dachu do np. Ip. tak aby nie zabudowywać narożników od zewnątrz a żeby zrobić zaokrąglenie, bo jak trybunę północną nadbudujemy to ona będzie wysunięta ( teraz jest w lini z narożnikami). Wtedy nie będzie zacinało wiatrem i deszczem po narożniku a materiał półokrąg będzie co najmniej w dwóch narożnikach przysłonięte telebimami.
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...__Zdjecia.html
A z lotu ptaka będziemy mieć zwartą bryłę z lekko zaokrąglonymi narożnikami tak coś jak na Old Trafford
Odpowiedz cytując