gigant napisał(a):

|
Jesli komukolwiek wydaje się że cokolwiek w Wisle dzieje się bez wiedzy lub zgody Cupiała (oprócz ustalania składu, taktyki i metod treningowych), jest bezgranicznie naiwny lub ma 12 lat.
|
I to jest kwintensecja całej tej dyskusji. Nic dodać nic ująć. Teraz pozostaje tylko czekać czy znajdą się te osławione 6 mln euro czy zaczną się wysprzedaże lub ściąganie do klubu kalek. Popatrzcie co się dzieje teraz w Lechu i jakie ruchy robi właściciel. Cięcie kosztów na całego.
Cytat:
|
Nie udało się jednak wywalczyć przepustki do Ligi Europejskiej, więc trzeba przy Bułgarskiej wprowadzić plan cięć. Biznesmen rządzący Kolejorzem ma nieco inną filozofię niż jego koledzy, którzy są właścicielami innych klubów w Polsce, choćby Legii, czy Wisły. On nie daje i nie pożycza swoich pieniędzy Lechowi.
|