Żmijka napisał(a):

Na FB nie pojawiają mi się powiekszone fotki/ Miniatury widze na lajcie ale jak klikne ktores to tylko czarne okienko - podpis widze, komenty tak a fotki nie.
Uzywam firefoxa. Rada? Czy to jakis blad FB i ktos tez tak ma?
|
Spróbuj drugi raz to samo otworzyć, też tak mam czasami i ponowne otwarcie raczej rozwiązuje problem.