Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22198
Stary 05.06.2011, 21:19
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Na FB nie pojawiają mi się powiekszone fotki/ Miniatury widze na lajcie ale jak klikne ktores to tylko czarne okienko - podpis widze, komenty tak a fotki nie.

Uzywam firefoxa. Rada? Czy to jakis blad FB i ktos tez tak ma?
Spróbuj drugi raz to samo otworzyć, też tak mam czasami i ponowne otwarcie raczej rozwiązuje problem.
Odpowiedz cytując