|
Jezeli Boguslaw Cupiał chce miec zyski z wystepowania zespolu w europejskich pucharach to nie pozwoli zadnemu Reszczynskiemu blokowac pieniedzy na transfery a bez jego zgody Reszczynski moze zrobic jedno wielkie g... Jak prezesowi Cupialowi nie zalezy na Wisle to zadnych transferow nie bedzie - a ja w to nie wierze.
|