vote-for-mikey napisał(a):

|
Zwróćcie uwagę na to, że Paljić - rezerwowy z 2. Bundesligi - był dla nas wzmocnieniem (w pomocy), sądzę, że gdyby go nie cofnęli do obrony to dzisiaj on, a nie Kirm, byłby jednym z naszych motorów napędowych obok Małego i Majora. A teraz wyobraźcie sobie piłkarza podobnego do Paljicia, pod względem wyszkolenia, ale takiego który 20 lat gra na obronie, a nie 15 w ataku, a rok w obronie. IMHO Lamey pozamiata Jeśli przejdzie ofkooz.
|
Ja osobiście mam nadzieję, że nie przejdzie

Zwróć uwagę jak Wichniarek, król strzelców i prawie, że legenda Arminii "sprawdził" się w Lechu Poznań, to co dopiero będzie po takim kontuzjogennym zawodniku jak Lamey.