Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 05.06.2011, 20:30
Najsmieszniejsze jest to ze Wisła jest od dłuszego czasu jest traktowana jak jeden wielki eksperyment .JESLI KTOS WPAD NA POMYSŁ zeby ziesci ciasko i miec ciastko to moze skonczyc sie tym ze Stana zobaczymy Legii albo w lechu .
Odpowiedz cytując