mitmichael napisał(a):

|
Zabaleta (Manchester City), Musacchio (Villareal), Fazio (Sevilla), Bolatti (Fiorentina), Bertolo (Palermo), Ruben (Villareal) - wystarczy popatrzec gdzie Ci pilkarze graja i sie smiac z tych co mowia - a co tam, to nie byla silna Argentyna. To była Argentyna z dobrymi pilkarzami, grajacymi w swietnych europejskich klubach i pokonanie takiego przeciwnika to jest cos fajnego.
|
zwroc na to uwage ze przemierzyli caly swiat na ten mecz zmiana czasu zmiana klimatu...
oni maja szanse zagrac w takim skladzie 2 raz.. nazwiska nie graja to team wygrywa mecz..
nastepna sprawa..
NIe chce sie ogladac tej reprezentacji. jest bezbarwna i ma zalosne wyniki. Cala odpowiedzialnosc za to ma Dyzma. Wiele jest argumentu to potwierdzajacych. Wiekszosc z nas sobie z tego zdaje sprawe.Trzeba patrzyc na to trzezwo.Nie podniecajmy sie tym meczem bo nie ma czym...