Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46311
Stary 05.06.2011, 19:53
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Po opiniach angielskich kibiców mam nadzieję, ze z tym Lamley'em to jakiś żart. Stan Valckx chyba za bardzo opiera się na nazwiskach, nie zwracając uwagę na obecną formę piłkarza.

Holender utraci u mnie całe zaufanie, jeżeli sprowadzi na prawą obronę kogoś słabszego od Baszczyńskiego, w sytuacji gdy mógł zakontraktować właśnie Baszcza. Czekam Panie Valckx na transfery, bo chce zobaczyć kogoś lepszego od Baszczyńskiego, gdyż tylko taki transfer może uzasadniać brak podpisania kontraktu z Baszczem właśnie.
Dzimi mnie się wydaje, że Baszczu jak by przyszedł do nas to na pozycję stopera bo na takiej pozycji grał ostatnio w klubie i chyba już wiek nie ten na skrzydło.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując