Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 05.06.2011, 19:23
Spokojnie,

Jak już dawno pisałem rozważamy wprowadzenie shoutboxa. To były tylko chwilowe testy. Trzeba będzie upewnić się co do wydajności tego rozwiązania, trochę zmodyfikować sam skrypt, a także wyłonić kilku moderatorów na czas meczu.

Poziom dyskusji oczywiście był żałosny, ale czego się spodziewać po "wyznawcach maciosa i zbymaka"...
Odpowiedz cytując