Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#922
Stary 05.06.2011, 19:22
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
Jakby byli jeszcze na forum jacyś uczniowie lub absolwenci krakowskich LO to bardzo proszę o opinie nt danej szkoły
Huta, czy bardziej coś w centrum?

z Huty to zdecydowanie III LO. Sam tam chodzę, i moge w 100% polecić. Ostatnio wydaliśmy reedycje szalików trójkowych i było za dużo chętnych, nie dla wszystkich wystarczyło. ludzie chodzą normalnie w barwach po szkole, dużo ludzi można spotkać na meczach. XII i XI nie polecam. Dużo znajomych tam chodzi i ciężko coś mi powiedzieć dobrego o tych szkołach. Atmosfera nie ta, co powinna być.

Co do Krakowa, to kumpel bardzo chwali II LO. Ciężko się dostać, ale szkoła ma bardzo wysoki poziom i późneij łatwo się dostać na wymarzone studia. o I LO natomiast słysząlem dużo róznych rzeczy, i wiekszość jakoś nie za bardzo pozytywnych.

8 LO jeszcze pare lat temu było Wiślackie, wiem że też wydawali szaliki, teraz nei mam pojecia. Poziom wysoki, szczególnie biologii i chemii. Jedna z lepszych szkół chyba. No i podobno swietna atmosfera.

do XIII chodzą znajomi i poziom nie jest za wysoki, ale atmosfera w miare dobra. dużo Wisły, ludzie spoko. Takie w miare liceum.

Jak coś to są moje odczucia i to co usłyszałem od znajomych.
Odpowiedz cytując