Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2576
Stary 05.06.2011, 19:14
Hehe widzę,że mamy podobne odczucia... pokemon jak pisze posta to się nawet czasem przez chwilę zastanowi, a w SB stuka w klawiaturę to co przyjdzie do głowy bez namysłu i aż żal to czytać .

Edit: Proud: już nie ma, na całe szczęście wyłączyli
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując