PO MECZU:
Franciszek Smuda (selekcjoner reprezentacji Polski: -
Adrian Mierzejewski to świetny piłkarz, liczę na niego. Na dzisiaj jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji. Uważam, że środkowi obrońcy rozegrali dobry mecz. Było kilka świetnych odbiorów po stracie piłki. Musimy to jednak poprawić, jeśli chcemy wyjść z grupy na Euro 2012. Uważam, że to nie była jakaś kadra Argentyny B, C, K albo J. To świetni piłkarze, którzy grają w bardzo dobrych europejskich klubach.
Adrian Mierzejewski: Bardzo się cieszę z pierwszej bramki w kadrze. To już mój jedenasty mecz w reprezentacji, więc najwyższy czas na gola. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że Argentyna przyjechała w słabszym składzie. Szkoda, że frekwencja nie dopisała. Żałuję niewykorzystanej okazji sam na sam z bramkarzem.