|
Komentarz też był popisowy. Idealnie się wpasował w ten słaby mecz. Podobało mi się jak Trzeciak mówił o Grosickim "Groszek"...
Nasza reprezentacja w ogóle nie ma stylu i możemy tylko żałować, że Brozio bramkę strzelił, bo to chyba ostatni moment żeby zmienić trenera.
|