Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46309
Stary 05.06.2011, 18:05
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post

Drzec jape i ja potrafie ale czasem lepiej sie zamknac i poczekac - Basalaj, Maaskant i Valckx pokazali know-how. U mnie maja dosc duzy kredyt zaufania.
alez ja nie dre japy wierze w nowych ludzi działajacych w klubie i wierze ze przy takim działaniu jestesmy wstanie wskoczyc o jeden albo dwa poziomy wyzej tylko nie mozna zawalic tych kilku najwazniejszych meczów bo znowu trenerem zostanie jakis Smuda a dyr. sportowym jakis Kapka , bo ja pamietam juz takie momenty ze wydawało sie ze wszystko idzie w dobrym kierunku a potem jedna czy dwie porazki wszystko rozwalały

pozdro
alejasienieznam
Odpowiedz cytując