Brawo ! w 14 min oddali 1 celny strzał na bramkę
Gadanie o Murawskim i o tym ze nie jest przygotowany do sezonu mnie wkurza , skoro nie jest w formie to po chuja on gra ? on w ogóle gra dziś ?
Obrona tragedia , Lewandowski jakieś sztuczki robi , kombinuje nie wiem po co , ni to efektu nie ma , tylko straty piłki.
Jeszcze tylko 45 min , może nie zasnę.