Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 05.06.2011, 16:58
Brawo ! w 14 min oddali 1 celny strzał na bramkę

Gadanie o Murawskim i o tym ze nie jest przygotowany do sezonu mnie wkurza , skoro nie jest w formie to po chuja on gra ? on w ogóle gra dziś ?

Obrona tragedia , Lewandowski jakieś sztuczki robi , kombinuje nie wiem po co , ni to efektu nie ma , tylko straty piłki.

Jeszcze tylko 45 min , może nie zasnę.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując