Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6253
Stary 05.06.2011, 15:48
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że Smuda wyleci po dzisiejszym meczu.Słyszałem gdzieś że kadrę może objąć...Klopp jednak to chyba mało realne a szkoda.
Klopp? To dopiero by g.wno z tego wyszło A ja nie wiem co Wy chcecie od Smudy? Z takim materiałem piłkarskim, posługując się "nomenklaturą" z pierwszego zdania, z g.wna bicza sie nie ukręci.

Niestety piłkarsko jesteśmy mierni i w tej sytuacji baty od druzyn z góry będziemy dostawać, a jak akurat nie dostaniemy to znaczy, że im się nie chciało. Żaden trener tego nie zmieni.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując