DJ Hazel napisał(a):

|
Mam nadzieję że Smuda wyleci po dzisiejszym meczu.Słyszałem gdzieś że kadrę może objąć...Klopp jednak to chyba mało realne a szkoda.
|
Klopp? To dopiero by g.wno z tego wyszło

A ja nie wiem co Wy chcecie od Smudy? Z takim materiałem piłkarskim, posługując się "nomenklaturą" z pierwszego zdania, z g.wna bicza sie nie ukręci.
Niestety piłkarsko jesteśmy mierni i w tej sytuacji baty od druzyn z góry będziemy dostawać, a jak akurat nie dostaniemy to znaczy, że im się nie chciało. Żaden trener tego nie zmieni.