WislakWiDoK napisał(a):

dzięki ale też to już przejrzałem. pisze, że tworzą się pliki exe. a ja zadnych takich nie mam w folderach. skaner mks vir pokazał mi kilka zainfekowanych plików tym trojanem ale gdy otwarzam folder gdzie powinny być to tam ich nie ma(nawet w ukrytych). na szczescie komp sam mi sie nie restartuje itp ...