mlody_ale_wierny napisał(a):

|
Z tym że kilogramy będzie Ci ciężko zrzucić od biegania za to sylwetkę poprawisz na pewno, to co zrzucisz na brzuchu to się wyrówna z tym co Ci przybędzie w mięśniach (od pasa w dół) zresztą góra przy bieganiu też pracuje.
|
No to i tak dobrze

ważne żeby brzuch zrzucić. Do tego jakieś pompki + drążek, czasem w piłkę pokopać i będzie nieźle za 2-3 miesiące.
Dzieki za pomoc.