Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46300
Stary 05.06.2011, 14:36
Hahaaha ja widze ze nowi dowadzacy Wisla naprawde wysoko sobie zawiesili poprzeczke, zadania kibicow:

aby kadra byla zapieta do 10 czerwca i grozby co to bedzie jak sie stanie inaczej mnie najzwyczajniej w swiecie smiesza.

Dla mnie niech sobie Stan z Basalajem dopinaja kadre i kolejne 2 tygodnie jak tylko maja drugiego Meliksona sciagnac. Pozatym negocjacje zawsze moga sie przeciagnac z winy drugiej strony vide Maor.

Spokoj i tylko spokoj na te rozgrzane glowy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując