|
Hahaaha ja widze ze nowi dowadzacy Wisla naprawde wysoko sobie zawiesili poprzeczke, zadania kibicow:
aby kadra byla zapieta do 10 czerwca i grozby co to bedzie jak sie stanie inaczej mnie najzwyczajniej w swiecie smiesza.
Dla mnie niech sobie Stan z Basalajem dopinaja kadre i kolejne 2 tygodnie jak tylko maja drugiego Meliksona sciagnac. Pozatym negocjacje zawsze moga sie przeciagnac z winy drugiej strony vide Maor.
Spokoj i tylko spokoj na te rozgrzane glowy.
Malinowy król malowanych róż
|