Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13999
Stary 05.06.2011, 14:08
Bracia Mak chyba mają dobrego menago, bo nic specjalnego w tej I lidze póki co nie pokazują. Jest kilku zdecydowanie ciekawszych zawodników w ich wieku w I lidze, jak choćby Kosecki, Nwaogu, Ciach, Olkowski, Hołota, Ałdaś, Mąka, Tanżyna, Zbozień, Wichtowski, Matras, Szałek, czy nawet w samym Radzionkowie Przybecki. A różnica poziomów między Ekstraklasą a I ligą wbrew pozorom jest jednak dosyć duża w tym roku. W poprzednim sezonie poziom w I lidze był wyższy, niżw aktualnym.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
U Nas kilku juz stawia swoje pierwsze kroki w seniorskim futbolu, i musze przyznac ze taki Wolski ma papiery na bardzo dobrego gracza, zobaczymy jak pokieruje swoja kariera. Jest jeszcze kilku ktorzy maja spory potencjal ale skupiam sie na tych, ktorzy juz pogrywaja w doroslej pilce.
Jestem w 100% pewien, że jeśli Wolskiemu nie przydarzy się sodóweczka, to za kilka lat będzie należał do najlepszych polskich piłkarzy. Dawno nie widziałem w piłce młodzieżowej zawodnika z taką smykałką do dryblingu i nieszablonowych zagrań, gra bez kompleksów. Drugim piłkarzem w jego roczniku o olbrzymim potencjale był Jonczyk, który po rozegranym właściwie pełnym sezonie w 3 sile I ligi (jaką wtedy była Sandecja), zdobył 7 bramek (w wieku 17 lat!) i trafił do Górnika, przebił się do pierwszego składu jesienią, strzelił nawet gola pieczętując nim swój bardzo dobry występ i w tym momencie przytrafiła się mu bardzo ciężka kontuzja. Oby nie okazał się kolejnym talentem zmarnowanym przez kontuzje, a tych już mimo swoich 18 lat trochę niestety miał...

Żyro natomiast ma zadatki na takiego bardzo, bardzo dobrego wyrobniaka, w stylu Krzynówka. Potrafi brać na siebie ciężar gry, jest uniwersalny, w juniorskich kadrach strzela bramki. Ciekawe jak ta trójka będzie prezentować się w najbliższym sezonie.

Ogólnie Legia pod względem wyszukiwania talentów i wprowadzania ich do pierwszego zespołu stoi w ostatnich latach zdecydowanie najlepiej i to jest fakt.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 05.06.2011 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując