|
gdzie ja coś wytykam?
Legia i Widzew mają szkółki, reszta dno.
Wiem na jakim etapie sa "przygotowania do budowy" ośrodka szkolenia młodzieży, ale samo zbudowanie takiego ośrodka nei wyleczy choroby polskich piłkarzy.Zresztą na razie nie wybudowała Lechia nic ,wiec to jest takie słodkie pierdzenie jak Basałaja który co kwartał porusza temat. Zreszta by nauczyć piłkarza grać i myśleć na boisku nie potrzeba 100 pieknych boiska salek odnowy sałni i siłowni.
Kociewiak : Jakich niby Huta ma wychowanków dobrych ? Tylko nie wymieniaj Pazdana,bo jakby nie Rudy to dalej grałby w HKS
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|