Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rzep
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: a on swoje ...
Offline
#
22193
05.06.2011, 13:39
usuwał ktoś z kompa trojana worm.bromtok.q ? podobno poprzez antywirusa nie ma szans go usunąć, strasznie perfidna świnia z niego ...
rzep
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzep
Znajdź inne posty napisane przez rzep