Nowi bracia w lidze?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,,title,...wiadomosc.html
Oczywiscie w Wiśle już byli, ale ich sie pozbyto.Oczywiście nikt tego nawet nie zauwazył ze ktos taki był...ehh
A co do szkolenia młodzieży.
Co z tego że Lechia "ma stawiać " obiekty. Póki co nawet projektu nie ma. Dobre szkółki ma Legia i Widzew.