Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13991
Stary 05.06.2011, 13:39
Nowi bracia w lidze?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,,title,...wiadomosc.html

Oczywiscie w Wiśle już byli, ale ich sie pozbyto.Oczywiście nikt tego nawet nie zauwazył ze ktos taki był...ehh

A co do szkolenia młodzieży.
Co z tego że Lechia "ma stawiać " obiekty. Póki co nawet projektu nie ma. Dobre szkółki ma Legia i Widzew.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując