Proud napisał(a):

Wszystko bym o nim napisał, tylko nie to.
Bogaty człowiek owszem, transfery również można podciągnąć pod mądre decyzje, ale już jego zachowanie podczas sezonu w żaden sposób nie świadczy o jego mądrości. Szachowanie trenerami, składem, wypowiedzi do mediów, klub Kokosa...to są przejawy "mądrości"? Dla mnie absolutnie nie.
|
Akurat w mojej ocenie "Klub Kokosa" jest bardzo dobrym pomysłem. Bo wysyłając zawodników z pierwszej drużyny do MESY to jest takie odbieranie szans chłopakom tam grającym.