Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12888
Stary 05.06.2011, 11:16
murray napisał(a):Wyświetl post
Korwin na spotkaniu w Krakowie zapytany o koalicję odpowiedział, że oni nie zamierzają wchodzić do rządu w ramach koalicji. Dla NP istniałaby tylko koalicja sejmowa i w zamian za poparcie dla rządu PO, PiS czy czegokolwiek innego, ci musieliby przeforsować ustawy proponowane przez NP. Na ile to możliwe, pozostawiam do oceny.

Jednak ani razu nie było wspomniane, że celem Korwina jest w tych wyborach zgarnięcie całej puli. Polacy nie mają poglądów zbieżnych z NP, więc siłą rzeczy wygrana graniczy z niemożliwością. Celem na dziś jest dostanie się do Sejmu, zaistnienie w mediach i wzbudzenie w narodzie duchu antysystemowego.
Kaktus mi wyrośnie na dłoni, jak ktoś się zgodzi na ustawy Korwina.

Cała reszta mnie nie interesuje, wiem jak wyglądają wystąpienia Korwina w mediach. Zainteresowanie będzie, ale na płaszczyźnie humorystycznej.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa