yogul napisał(a):

Możesz przybliżyć? O co chodzi?
Żeby nie było nie jestem zwolennikiem żadnych Arboled i innych tego typu wynalazków w kadrze, więc o co chodzi?
filemon napisał(a):

|
Ja tu z żartem wobec tych, którzy go wciskają na siłę do kadry, a Ty mi mówisz że to ja :o Też jestem przeciwny, skoro chce grać dla Izraela.
|
Widać źle zrozumiałem Twojego maila, sorry
