Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
1049
05.06.2011, 10:10
http://www.cgm.pl/video,16042,cgm,video.html
DRUGI SINGIEL WARSZAFSKIEGO
Zajebisty kawałek, Numer eleganckie flow, bit cięższy jak nie na WFD
Jaram sie tą płytą, napewno Jazz Dwa Trzy nie przebije, ale czuć klimat deszczu i to jest najważniesze.
Ostatnio edytowane przez Tuman : 05.06.2011 o godz. 10:14.
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman