Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 05.06.2011, 10:10
http://www.cgm.pl/video,16042,cgm,video.html DRUGI SINGIEL WARSZAFSKIEGO

Zajebisty kawałek, Numer eleganckie flow, bit cięższy jak nie na WFD
Jaram sie tą płytą, napewno Jazz Dwa Trzy nie przebije, ale czuć klimat deszczu i to jest najważniesze.
Ostatnio edytowane przez Tuman : 05.06.2011 o godz. 10:14.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując