Ogryzek napisał(a):

|
Melikson najwyraźniej nie chce grac dla Polski. Czuje się Izraelczykiem, więc uszanuj jego wybór i nie szukaj dziury w całym. Na fecie nie biegał z flagą Polski tylko Izraela. Dla mnie sprawa jasna.
|
Nie byłbym tego taki pewny.
czyżby, a teraz parę słów więcej to hiperłącze ; )
oczywiście chodziło o to że poprzez samo bieganie z flagą sprawa wcale nie jest jasna
ale ogólnie było wyraźnie powiedziane, ze skoro Maor nie przejawia chęci wystąpienia w naszej kadrze to tematu nie ma.
Więc po co to wałkować setny raz?