Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11581
Stary 05.06.2011, 10:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Melikson najwyraźniej nie chce grac dla Polski. Czuje się Izraelczykiem, więc uszanuj jego wybór i nie szukaj dziury w całym. Na fecie nie biegał z flagą Polski tylko Izraela. Dla mnie sprawa jasna.
Nie byłbym tego taki pewny.


czyżby, a teraz parę słów więcej to hiperłącze ; )
oczywiście chodziło o to że poprzez samo bieganie z flagą sprawa wcale nie jest jasna

ale ogólnie było wyraźnie powiedziane, ze skoro Maor nie przejawia chęci wystąpienia w naszej kadrze to tematu nie ma.
Więc po co to wałkować setny raz?
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez yogul : 05.06.2011 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując