@regis
"A koalicja z LPR i bodajże PR (Jurkiem) swego czasu? Jak dla mnie (wyborcy UPR czy jak tam oni się wtedy nazywali) to było splunięcie w twarz."
To jak w końcu? Pasuje Ci ten Jurek czy nie?
Mówisz ze na NP zagłosujesz a za chwilę biadolisz że nie dostaną nawet 3 %, zastanów się trochę.
Wszystko co spowoduje ze koalicja "nocnej zmiany" ,wczoraj mieliśmy rocznicę, trafi na śmietnik historii jest chwalebne. Prawie dwadzieścia lat ruinowania Polski do zdecydowanie za dużo. Dlatego jak chcesz kogoś przekonać do głosowania to nie zniechęcaj a wtedy może będzie 10%

.