Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46279
Stary 05.06.2011, 08:13
Gordian napisał(a):Wyświetl post
A się uparliście na tego 10 czerwca. Jak będą przed 10 to będą, a jak nie będą to nie będą. My nie jesteśmy Realem Madryt żeby sobie wybrać zawodnika jakiego chcemy i żeby dawać za niego tyle ile chcą inne kluby..

do 10 czerwca maja byc zrobione najbardziej konieczne transfery koniec kropka jak chcemy powaznie traktowac swoj start w pucharach i gre o tak duze pieniadze i przyszlosc, oby nie bylo tak ze dzis wszyscy zachwycają sie tenerem i dyr. sportowym a lipcu pojedzie nas Videoton,Pjunik czy inne Skonto bo to na pewno nie sa slabsze zespoly niz graja w naszej lidze i bedziemy budowac wszystko od nowa , ze juz o 3 rundzie nie wspomne bo tam praktycznie same silne kluby czekaja a jak wiemy musimy tą runde minimum przejsc.

reszte transferow mozna zrobic pozniej w zaleznosci o ilosci $ zarobionych w pucharach i ilosci rozgrywek w jakich Wisla bedzie uczestniczyla
alejasienieznam
Odpowiedz cytując