Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13983
Stary 05.06.2011, 07:55
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Legia ma od paru lat solidnie funkcjonującą Akademię Piłkarską, a jej pierwsi wychowankowie zaczynają pukać do pierwszego składu, więc akurat u nas coś się dzieje już od 11 lat. 200 trenujących chłopaków w 10 rocznikach, współpracujące gimnazjum i liceum, internat. Tak więc u nas poziom kompromitujący już nie jest, choć oczywiście chciałoby się więcej. A tak nawiasem mówiąc: jak jest w innych klubach pod tym względem?
Legia to akurat jest chyba jedynym polskim klubem który ma szkolenie na poziomie przeciętnym, w skali europejskiej oczywiście ("kompromitujący" też był brany z tej skali, tak dla jasności).

Dobre wiadomości z Gdańska w takim razie przynosicie, jak się te plany przerodzą w konkret to trzeba przyznać, że będzie to wyglądać imponująco.

Sartre napisał(a):Wyświetl post
No chyba, że chodziło o infrastrukturę treningową dla zawodników pierwszej kadry? W takim przypadku u nas szału faktycznie nie ma
Tutaj to szału nie ma właściwie nigdzie, co najwyżej można tutaj wyróżnić Promień Opalenica...
Odpowiedz cytując