bonawentura napisał(a):

|
Pytanie czy wywiad był autoryzowany. Wątpię by do 10 czerwca była kadra skompletowana - do 1 lipca pewnie będzie skompletowana, ale nie do 10 czerwca. Nie wierzę w to.
|
Basałaj wypowiedział te słowa na antenie tv... Kadra ma być gotowa do 10 czerwca. Prezes wydawał się być pewny swego - czekam więc, aż wreszcie cokolwiek wydarzy się w terminie i nowopozyskani zawodnicy zostaną kolejno przedstawiani w przyszłym tygodniu. Włodarzom Wisły bardzo sprawnie wychodzi sprzedawanie, może wreszcie sprawnie pójdzie kupowanie...