Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46273
Stary 05.06.2011, 00:07
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy wywiad był autoryzowany. Wątpię by do 10 czerwca była kadra skompletowana - do 1 lipca pewnie będzie skompletowana, ale nie do 10 czerwca. Nie wierzę w to.
Basałaj wypowiedział te słowa na antenie tv... Kadra ma być gotowa do 10 czerwca. Prezes wydawał się być pewny swego - czekam więc, aż wreszcie cokolwiek wydarzy się w terminie i nowopozyskani zawodnicy zostaną kolejno przedstawiani w przyszłym tygodniu. Włodarzom Wisły bardzo sprawnie wychodzi sprzedawanie, może wreszcie sprawnie pójdzie kupowanie...
Odpowiedz cytując