Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 04.06.2011, 23:48
Mozecie polecic jakies urzadzenie wielofunkcyjne? Priorytet to cena i tanie tusze/zamienniki/esploatacja, bezawaryjnosc tez stawiam wysoko. Nie jestem przywiazany do zadnej marki, chociaz przez ostatnie kilka lat (8?!) uzywalem drukarki Canon Pixma IP1000 i poza wieloma wadami to jedno bylo super - czarny tusz za 9zl, kolorowy za 12
Czekam na propozycje bo jestem niezorientowany w temacie. W Bonarce widzialem Canon MP250 za 150zl, mozecie cos o tym modelu powiedziec? Jakby sie udalo cos kupic za ~150-200zl to byloby super, ale biore pod uwage przekroczenie tej kwoty.

Jakosc wydruku jest sprawa drugoplanowa, nie odgrywa to znaczacej roli w drukowaniu notatek itp.

Z gory dzieki za pomoc.
Odpowiedz cytując